Hilti Connect App brings hassle-free tool services to your fingertips

Instrumentu serviss jūsu viedtālrunī

Kas tas ir par instrumentu? Kā es varu šo instrumentu nosūtīt uz remontu? Kā izmantot šo instrumentu? Par to vairs nav jāuztraucas – mobilajai lietotnei Hilti Connect ir atbildes uz visiem šiem jautājumiem

Hilti Connect App brings hassle-free tool services to your fingertips. Download from the App Store and Google Play

Dažkārt vienkārši uzdevumi kļūst par izaicinājumiem.

Mēs visi esam tur bijuši. Neatkarīgi no tā, vai ir jāremontē saplīsušu veļas mazgājamo mašīnu, jāatrod sava bērna jaku vai jāpārbauda velosipēda garantijas termiņu, dažkārt tas vienkārši kļūst par izaicinājumu.

Diemžēl mēs nevaram jums palīdzēt tik galā ar ikdienas izaicinājumiem personīgajā dzīvē, bet mēs vienmēr meklējam veidus, kā atvieglot jūsu darbu. Tieši tāpēc mēs esam izstrādājuši lietotni Hilti Connect, lai atbildētu uz tādiem jautājumiem kā:

  • Kā es varu pieteikt remontu tieši darba vietā?
  • Kā es varu atrast sērijas numuru, ja etiķete ir netīra vai bojāta?
  • Kā es varu ātri apmācīt savu komandu par instrumenta pielietošanu?
  • Kā es var uzzināt par instrumenta servisa termiņu?
  • Kas tas ir par instrumentu?

Jums ir nepieciešams viedtālrunis un lietotne Hilti Connect, lai ātri un vienkārši atrisinātu šādas situācijas, un daudz ko citu, tieši būvlaukumā.

Skenējiet. Noklikšķiniet. Paveikts!

Instrumentu serviss jūsu viedtālrunī, lai atrisinātu tādus jautājumus, kā:

1 / 5
Kā es varu pieteikt remontu tieši būvlaukumā?

Izmantojot lietotni Hilti Connect, nav nepieciešams meklēt pirkuma apliecinājumu vai arī tuvāko remonta centru, lai organizētu instrumenta savākšanu. Vienkārši noskenējiet Near Field Communication (NFC) tagu, kas atrodas uz instrumenta ar sava viedtāļruņa palīdzību. Jūsu viedtālruņa ekrānā tiks parādīts kopsavilkums par konkrēto instrumentu. Tālāk ir nepieciešams tikai viens pieskāriens displejam, lai pieteiktu remontu. Ja vēlaties, jūs varat arī sazināties ar mūsu Klientu servisu tieši no lietotnes. Mēs organizēsim instrumenta savākšanu un nogādāšanu jums atpakaļ!

2 / 5
Kā identificēt instrumentu, ja etiķete ir netīra vai bojāta?

Izmantojot lietotni Hilti Connect jūs varat viegli identificēt savus instrumentus. Skenējiet NFC tagu, lai piekļūtu tādai informācijai, kā piemēram, instrumenta modelis, sērijas numurs, īpašnieka uzņēmuma nosaukumu, pirkšanas datumu un citu informāciju.

3 / 5
Kā es varu ātri apmācīt savu komandu par instrumenta izmantošanu?

Izmantojot lietotni Hilti Connect, skenējiet instrumenta NFC tagu un nekavējoties piekļūstiet noderīgai informācijai, kā piemēram, video instrukcijām, lietošanas rokasgrāmatām u.c.

4 / 5
Kā noskaidrot instrumenta servisa statusu?

Kad runa ir par jūsu Hilti instrumentiem, jums nav vajadzīgi nekādi dokumenti. Vienkārši skenējiet NFC tagu, lai, izmantojot lietotni Hilti Connect, piekļūtu servisa informācijai, remonta vēsturei, Hilti Instrumentu Ilgtermiņa Nomas informācijai u.c.

5 / 5
Kā noskaidrot, kas tas ir par instrumentu?

Izmantojot lietotni Hilti Connect, varēsiet ātri un vienkārši identificēt Hilti instrumentus. Skenējiet NFC tagu un piekļūstiet informācijai, kā piemēram, instrumenta modelis, sērijas numuru, īpašnieka uzņēmuma nosaukumu, pirkšanas datumu u.c.

Hilti fleet management

HILTI INSTRUMENTU ILGTERMIŅA NOMA

Uzzināt vairāk
Hilti ON!Track asset management

AKTĪVU PĀRVALDĪBAS RISINĀJUMS ON!TRACK

Uzzināt vairāk

Dalīties