Pievienots iepirkšanās grozam
Pievienots iepirkšanās grozam
Doties uz iepirkšanās grozu

Hilti valde un Direktoru padome

HILTI VALDE

DR. KRISTOFS LOOSS (CHRISTOPH LOOS)

Dr. Christoph Loos

IZPILDIREKTORS

Kristofs Looss (dzimis 1968. gadā) sāka pildīt Izpilddirektora pienākumus 2014. gada janvārī. Viņš ir Valdes loceklis kopš 2007. gada. Sava amata pienākumu pildīšanas pirmo četru gadu laikā viņš atbildēja par Finansēm, Cilvēkresursiem, Informācijas tehnoloģijām un Korporatīvo attīstību. 2011. gadā viņš pārņēma Jaunietekmes tirgu, kā arī Globālās enerģētikas un rūpniecības jomas. Pēc pievienošanās „Hilti” 2001. gadā viņš sākotnēji vadīja Korporatīvās attīstības nodaļu, pēc tam izveidoja Stratēģiskās pārvaldības struktūrvienību. 2003. gada beigās viņš pārcēlās uz Vāciju, kur vispirms bija Reģionālais pārdošanas direktors, bet no 2005. gada kļuva par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru.

JERGS KAMPMEIERS (JÖRG KAMPMEYER)

Jörg Kampmeyer

FINANŠU DIREKTORS, EIROPAS TIRGI, DIGITĀLĀ UZŅĒMĒJDARBĪBA

Jergs Kampmeiers (dzimis 1968. gadā) kopš 2011. gada aprīļa ir Finanšu direktors un Valdes loceklis, sākotnēji atbildīgs par Finansēm, Korporatīvo attīstību, Cilvēkresursiem un Informācijas tehnoloģijām. Papildus Finanšu direktora pienākumiem kopš 2017. gada viņš vada Eiropas tirgu jomu, kā arī grupas Digitālās uzņēmējdarbības un stratēģiskā mārketinga jomas. Savu karjeru „Hilti” Kampmeiers sāka 2002. gadā kā Korporatīvās attīstības nodaļas vadītājs, pēc tam darbojās par Stratēģiskā mārketinga nodaļas vadītāju. 2006. gadā viņš pārcēlās uz Vāciju, kur kļuva par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru, bet 2010. gadā kļuva arī par Centrāleiropas tirgus reģiona vadītāju. 

JAHANGIRS DUNGADŽI (JAHANGIR (JAN) DOONGAJI)

Jahangir (Jan) Doongaji

ELEKTROINSTRUMENTI UN GRUPAS PĒTĪJUMI

Jahangirs (Jans) Dungadži (dzimis 1967. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2014. gada. Viņš atbild par Elektroinstrumentu un piederumu ražošanu, Korporatīvajiem pētījumiem un Tehnoloģijām, kā arī Lietisķā interneta jomu. Jans sāka „Hilti” karjeru 2000. gadā, sākotnēji vadot Klientu apkalpošanu Šveicē. 2002. gadā viņš pārcēlās uz korporācijas galveno mītni Šānā, kur ieņēmis vairākus amatus dažādās uzņēmējdarbības struktūrvienībās. Pēdējais Jana amats bija Elektroinstrumentu un piederumu ražošanas struktūrvienības vadība.

MATIASS GILNERS (MATTHIAS GILLNER)

Matthias Gillner

KORPORATĪVĀS FUNKCIJAS, ENERĢĒTIKA UN RŪPNIECĪBA

Matiass Gilners (dzimis 1967. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2011. gada aprīļa. Viņš atbild par Cilvēkresursiem, Informācijas tehnoloģijām, Korporatīvo attīstību, kā arī Globālās enerģētikas un rūpniecības jomu. Pēc Elektroinstrumentu ražošanas struktūrvienības vadības no 2014. līdz 2017. gadam viņš atbildēja par uzņēmējdarbību Jaunietekmes tirgos, kā arī Enerģētikas un rūpniecības jomā. Viņš sāka „Hilti” karjeru 2000. gadā kā Korporatīvās attīstības nodaļas vadītājs. 2001. gada vidū viņš tika iecelts par Korporatīvo cilvēkresursu nodaļas vadītāju, pēc tam kļuva par Mērīšanas sistēmu struktūrvienības vadītāju. No 2006. līdz 2013. gada beigām Matiass Gilners bija Elektroinstrumentu un piederumu ražošanas struktūrvienības vadītājs. 

MARKO MEIRATS (MARCO MEYRAT)

Marco Meyrat

ZIEMEĻAMERIKAS UN JAUNIETEKMES REĢIONU TIRGI

Marko Meirats (dzimis 1963. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2005. gada sākuma. Viņš atbild par Ziemeļamerikas, kā arī Jaunietekmes reģionu Āzijas, Tuvo Austrumu, Turcijas, Āfrikas (META), Latīņamerikas un Austrumeiropas reģionu tirgiem. Viņš sāka „Hilti” karjeru 1989. gadā kā Produktu vadītājs korporācijas galvenajā mītnē Šānā. Pēc vairāku amatu pienākumu pildīšanas „Hilti France” un „Hilti Deutschland” ietvaros 1999. gadā viņš tika iecelts par „Hilti Schweiz” ģenerāldirektoru, bet 2002. gadā tika iecelts par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru. 

Dr. ŠTEFANS NEKENS (STEFAN NÖKEN)

Dr. Stefan Nöken

STIPRINĀŠANAS TEHNOLOĢIJA UN LOĢISTIKA

Štefans Nekens (dzimis 1965. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2007. gada sākuma. Viņš atbild par Stiprināšanas un Aizsardzības tehnoloģijām, Lietojumprogrammām un Korporatīvo loģistiku. Viņš pievienojās „Hilti” 2000. gadā kā Korporatīvās inženiertehnikas nodaļas vadītājs. 2004. gadā viņš pārņēma atbildību par Piegādes ķēdes pārvaldību ar starptautiskiem uzņēmumiem, Iepirkumiem un Globālo loģistiku.

Hilti Direktoru padome

MIHAELS HILTI (MICHAEL HILTI)

Michael Hilti

Padomes goda priekšsēdētājs

Šāna (Schaan), Lihtenšteina

Mihaels Hilti (dzimis 1946. gadā; par Goda priekšsēdētāju ievēlēts ikgadējā kopsapulcē 2018. gadā), uzņēmuma dibinātāja, profesora Martina Hilti dēls, Direktoru padomē tika ievēlēts 1990. gadā. Pēc uzņēmumu vadības studijām Sanktgallenes Universitātē viņš strādāja „Chase Manhattan Bank” Londonā, līdz 1975. gadā pievienojās „Hilti” kā Mārketinga nodaļas vadītāja vietnieks. Pēc gada viņš tika iekļauts uzņēmuma valdē; darbojās kā Izpilddirektora vietnieks un no 1978. gada vadīja uzņēmuma Urbšanas un demontāžas iekārtu ražošanas struktūrvienību. 1990. gadā viņš tika iecelts par Izpilddirektoru, šajā amatā strādāja līdz 1993. gada beigām. No 1994. gada līdz 2006. gadam viņš bija Direktoru padomes priekšsēdētājs. Pašlaik Mihaels Hilti ir „Hilti Corporation” Direktoru padomes Goda priekšsēdētājs, „Martin Hilti Family Trust” aizgādnis, „Hilti Foundation” valdes loceklis un „Hilti Art Foundation” priekšsēdētājs. Viņš ir ieņēmis daudzus vadošos amatus, tostarp Viņa Gaišība princis Hanss Ādams II (S.D. Fürst Hans-Adam II von und zu Liechtenstein) viņu iecēla par Padomnieku komercjautājumos, savukārt Sanktgallenes Universitāte viņam piešķīra Goda senatora titulu.

HEINRIHS FIŠERS (HEINRICH FISCHER)

Heinrich Fischer

Direktoru padomes priekšsēdētājs

Rišlikona (Rüschlikon), Šveice

Heinrihs Fišers (dzimis 1950. gadā; ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2022. gadā) ir Direktoru padomes priekšsēdētājs. Viņš ir Direktoru padomes loceklis kopš 2007. gada. 1973. gadā Fišers ar inženiera diplomu absolvēja Šveices Federālo tehnoloģiju institūtu Cīrihē, kur studēja Elektrotehniku un tehnisko fiziku. Pēc tam Cīrihes Universitātē viņš studēja uzņēmumu vadību, vienlaikus strādājot šajā jomā, un 1976. gadā ieguva maģistra grādu. Kopš 1977. gada viņš ieņēma vadošus amatus „Oerlikon Bührle Holding”, „Balzers AG” (no 1980. līdz 1989. gadam) un, visbeidzot, vēlreiz „Oerlikon Holding” (no 1990. līdz 1995. gadam). No 1996. līdz 2007. gadam viņš bija Izpilddirektors „Saurer AG” (Arbona). Heinrihs Fišers ir „Tecan AG” un „Sensirion AG” Direktoru padomes loceklis.

PROF. DR. PIUSS BASKERA (PIUS BASCHERA)

Prof. Dr. Pius Baschera

Cīrihe (Zürich), Šveice

Piuss Baskera (dzimis 1950. gadā; atkārtoti ievēlēts amatā līdz ikgadējai kopsapulcei 2022. gadā) tika iekļauts direktoru padomē 2006. gadā. Viņš darbojās tās Priekšsēdētāja amatā līdz 2017. gada aprīlim, kad savu amatu nodeva Heinriham Fišeram. Baskera studēja mašīnbūvi un uzņēmumu vadību Šveices Federālo tehnoloģiju institūtu Cīrihē, kur ieguva doktora grādu. 1979. gadā viņš sāka strādāt „Hilti” par Ražošanas finanšu kontroles vadītāju. Pirms iecelšanas par priekšsēdētāju viņš 13 gadus ieņēma Izpilddirektora amatu. Kopš 2017. gada aprīļa viņš ir „Martin Hilti Family Trust” pārstāvis. Viņš ir „Schindler Group” (Hergisvila) Direktoru padomes loceklis, „Vorwerk & Co.” (Vupertāle) un „Ardex GmbH” (Vitene) Konsultatīvās padomes loceklis, kā arī "ETH Zurich Foundation” Prezidents.

DANIELS DENIKERS (DANIEL DAENIKER)

Daniel Daeniker

Cīrihe (Zürich), Šveice

Daniels Denikers (dzimis 1963. gadā, ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2021. gadā) pievienojās Direktoru padomei 2018. gadā. Daniels Denikers ir Cīrihes komerctiesību juridiskās firmas „Homburger AG” Izpildpartneris. Viņam ir „dormakaba Holding AG” (Šveice) Direktoru padomes mandāts, viņš ir „Rothschild & Co SCA” (Francija) Uzraudzības padomes loceklis un lektors Cīrihes Universitātē.

KIMS FAUSINGS (KIM FAUSING)

Kim Fausing

Sēnerborga (Sønderborg), Dānija

Kims Fausings (dzimis 1964. gadā; atkārtoti ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2022. gadā) tika ievēlēts Direktoru padomē 2010. gadā. 1987. gadā viņš Orhūsas Tehniskajā koledžā (Dānija) ieguva zinātnisko grādu mašīnbūvē, bet 1996. gadā Henlijas Biznesa skolā (Londona) ieguva maģistra grādu uzņēmumu vadībā. Savā profesionālajā karjerā viņš 1990. gadā nokļuva „Hilti Group”, kur līdz 2007. gadam pildīja dažādas vadības funkcijas Eiropā un Āzijā. Pēc pāriešanas uz Dānijas „Danfoss Group” 2008. gada janvārī viņš tika iecelts par Operāciju direktoru un Izpildkomitejas locekli. Kopš 2017. gada jūlija viņš ir Priekšsēdētājs un Izpilddirektors. Viņš ir arī Viceprezidents uzņēmumos „SMA A/G” (Kasele, Vācija) un „Velux Group” (Kopenhāgena, Dānija).

KARLA DE GEISELERE (CARLA DE GEYSELEER)

Carla De Geyseleer

Erembodegema, Beļģija

Karla De Geiselere (ievēlēta līdz 2022. gada kopsapulcei) pievienojās Direktoru padomei 2019. gadā. No 2014. gada līdz 2019. gada februārim viņa bija Finanšu direktore kompānijā SGS, kas ir publiski reģistrētas preču pārbaudes uzņēmums, kas atrodas Ženēvā (Šveice). Viņa jau vairākus gadus strādāja gan par mobilo sakaru operatora Vodafone meitasuzņēmuma Vodafone Libertel B.V., gan par loģistikas uzņēmumu DHL Express Benelux, kas abi atrodas Nīderlandē, Finanšu direktori. Pirms tam strādāja vairākās finanšu un biznesa attīstības jomās reģionālā un globālā līmenī DHL. Karlai De Geislerei ir arī Vadības MBA grāds nop Lausanne, Šveices Vadības attīstības institūta.

BARBARA MILIANA TORALFSONA (BARBARA MILIAN THORALFSSON)

Barbara Milian Thoralfsson

Oslo (Norvēģija)

Barbara Miliana Toralfsona (dzimusi 1959. gadā; atkārtoti ievēlēta līdz ikgadējai kopsapulcei 2020. gadā) tika ievēlēta direktoru padomē 2014. gada septembrī. Viņa ir ieguvusi mārketinga un finanšu maģistra grādu Kolumbijas Universitātē Ņujorkā un psiholoģijas bakalaura grādu Djūka Universitātē Ziemeļkarolīnā. Barbara Miliana Toralfsona ir ieņēmusi Izpilddirektores amatu telekomunikāciju un patēriņa preču sektoros, un viņai ir plaša pieredze kā direktorei bez izpildpilnvarām gan publiskos, gan privātos globālajos uzņēmumos. Kopš 2006. gada viņa ir uzņēmēja Rūpniecības sektorā („Fleming Industrier AS” (Oslo)) un kopš 2007. gada — Padomniece rūpniecības jautājumos uzņēmumā „EQT Partners AS” (Oslo). Viņa ir „ColArt International Holdings Ltd” (Londona) Priekšsēdētāja, kā arī „SCA AB” (Stokholma) Valdes locekle un Audita komitejas priekšsēdētāja. Viņai ir arī „G4S Plc” (Londona) un „Norfolier GreenTec AS” (Oslo) Direktoru padomju mandāti.

Dalīties

Sazināties ar mums
Sazināties ar mums