Hilti valde un Direktoru padome

HILTI VALDE

DR. CHRISTOPH LOOS

Dr. Christoph Loos

IZPILDIREKTORS

Christoph Looss (dzimis 1968. gadā) sāka pildīt Izpilddirektora pienākumus 2014. gada janvārī. Viņš ir Valdes loceklis kopš 2007. gada. Sava amata pienākumu pildīšanas pirmo četru gadu laikā viņš atbildēja par Finansēm, Cilvēkresursiem, Informācijas tehnoloģijām un Korporatīvo attīstību. 2011. gadā viņš pārņēma Jaunietekmes tirgu, kā arī Globālās enerģētikas un rūpniecības jomas. Pēc pievienošanās „Hilti” 2001. gadā viņš sākotnēji vadīja Korporatīvās attīstības nodaļu, pēc tam izveidoja Stratēģiskās pārvaldības struktūrvienību. 2003. gada beigās viņš pārcēlās uz Vāciju, kur vispirms bija Reģionālais pārdošanas direktors, bet no 2005. gada kļuva par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru.

MATTHIAS GILLNER

Matthias Gillner

KORPORATĪVĀS FUNKCIJAS, ENERĢĒTIKA UN RŪPNIECĪBA

Matthias Gillner (dzimis 1967. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2011. gada aprīļa. Viņš atbild par Cilvēkresursiem, Informācijas tehnoloģijām, Korporatīvo attīstību, kā arī Globālās enerģētikas un rūpniecības jomu. Pēc Elektroinstrumentu ražošanas struktūrvienības vadības no 2014. līdz 2017. gadam viņš atbildēja par uzņēmējdarbību Jaunietekmes tirgos, kā arī Enerģētikas un rūpniecības jomā. Viņš sāka „Hilti” karjeru 2000. gadā kā Korporatīvās attīstības nodaļas vadītājs. 2001. gada vidū viņš tika iecelts par Korporatīvo cilvēkresursu nodaļas vadītāju, pēc tam kļuva par Mērīšanas sistēmu struktūrvienības vadītāju. No 2006. līdz 2013. gada beigām Matthias Gillners bija Elektroinstrumentu un piederumu ražošanas struktūrvienības vadītājs. 

JAHANGIR (JAN) DOONGAJI

Jahangir (Jan) Doongaji

ELEKTROINSTRUMENTI UN GRUPAS PĒTĪJUMI

Jahangir (Jan) Doongaji (dzimis 1967. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2014. gada. Viņš atbild par Elektroinstrumentu un piederumu ražošanu, Korporatīvajiem pētījumiem un Tehnoloģijām, kā arī Lietisķā interneta jomu. Jans sāka „Hilti” karjeru 2000. gadā, sākotnēji vadot Klientu apkalpošanu Šveicē. 2002. gadā viņš pārcēlās uz korporācijas galveno mītni Šānā, kur ieņēmis vairākus amatus dažādās uzņēmējdarbības struktūrvienībās. Pēdējais Jana amats bija Elektroinstrumentu un piederumu ražošanas struktūrvienības vadība.

Avraham (Avi) Kahn

Avraham (Avi) Kahn

ĀZIJAS UN AMERIKAS TIRGI

Avraham (Avi) Kahn (dzimis 1977. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2020. gada janvāra un ir atbildīgs par Āzijas un Amerikas tirgiem. Viņš sāka savu Hilti karjeru pārdošanas jomā ASV 2004. gadā. Pēc dažādiem vadības amatiem viņš tika paaugstināts par Hilti Kanāda ģenerāldirektoru 2011. gadā. 2017. gadā viņš pārņēma atbildību par visu Ziemeļamerikas reģionu.

Dr. Stefan Nöken

Dr. Stefan Nöken

STIPRINĀŠANAS TEHNOLOĢIJA UN LOĢISTIKA

Dr. Stefan Nöken (dzimis 1965. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2007. gada sākuma. Viņš atbild par Stiprināšanas un Aizsardzības tehnoloģijām, Lietojumprogrammām un Korporatīvo loģistiku. Viņš pievienojās „Hilti” 2000. gadā kā Korporatīvās inženiertehnikas nodaļas vadītājs. 2004. gadā viņš pārņēma atbildību par Piegādes ķēdes pārvaldību ar starptautiskiem uzņēmumiem, Iepirkumiem un Globālo loģistiku.

Joaquim Sardà Solsona

Joaquim Sardà

EIROPAS UN TUVO AUSTRUMU TIRGI, STRATĒĢISKAIS MĀRKETINGS

Joaquim Sardà Solsona (dzimis 1974. gadā) ir valdes loceklis kopš 2020. gada janvāra. Viņš ir atbildīgs par Eiropas un Tuvo Austrumu tirgiem un par Stratēģiskā mārketinga vienību. Savu Hilti karjeru viņš sāka 2005. gadā korporatīvās attīstības centrā. Vēlāk viņš ieņēma vairākus vadības amatus pārdošanas jomā Itālijā un Vācijā. 2012. gadā viņš ieņēma tirgus organizācijas ģenerāldirektora amatu Itālijā un Dienvideiropas reģionā

Hilti Direktoru padome

Michael Hilti

Michael Hilti

Padomes goda priekšsēdētājs

Šāna (Schaan), Lihtenšteina

Michael Hilti (dzimis 1946. gadā; par Goda priekšsēdētāju ievēlēts ikgadējā kopsapulcē 2018. gadā), uzņēmuma dibinātāja, profesora Martin Hilti dēls, Direktoru padomē tika ievēlēts 1990. gadā. Pēc uzņēmumu vadības studijām Sanktgallenes Universitātē viņš strādāja „Chase Manhattan Bank” Londonā, līdz 1975. gadā pievienojās „Hilti” kā Mārketinga nodaļas vadītāja vietnieks. Pēc gada viņš tika iekļauts uzņēmuma valdē; darbojās kā Izpilddirektora vietnieks un no 1978. gada vadīja uzņēmuma Urbšanas un demontāžas iekārtu ražošanas struktūrvienību. 1990. gadā viņš tika iecelts par Izpilddirektoru, šajā amatā strādāja līdz 1993. gada beigām. No 1994. gada līdz 2006. gadam viņš bija Direktoru padomes priekšsēdētājs. Pašlaik Michael Hilti ir „Hilti Corporation” Direktoru padomes Goda priekšsēdētājs, „Martin Hilti Family Trust” aizgādnis, „Hilti Foundation” valdes loceklis un „Hilti Art Foundation” priekšsēdētājs. Viņš ir ieņēmis daudzus vadošos amatus, tostarp Viņa Gaišība princis Hanss Ādams II (S.D. Fürst Hans-Adam II von und zu Liechtenstein) viņu iecēla par Padomnieku komercjautājumos, savukārt Sanktgallenes Universitāte viņam piešķīra Goda senatora titulu.

Heinrich Fischer

Heinrich Fischer

Direktoru padomes priekšsēdētājs

Rišlikona (Rüschlikon), Šveice

Heinrich Fischer (dzimis 1950. gadā; ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2022. gadā) ir Direktoru padomes priekšsēdētājs. Viņš ir Direktoru padomes loceklis kopš 2007. gada. 1973. gadā Heinrich Fischer ar inženiera diplomu absolvēja Šveices Federālo tehnoloģiju institūtu Cīrihē, kur studēja Elektrotehniku un tehnisko fiziku. Pēc tam Cīrihes Universitātē viņš studēja uzņēmumu vadību, vienlaikus strādājot šajā jomā, un 1976. gadā ieguva maģistra grādu. Kopš 1977. gada viņš ieņēma vadošus amatus „Oerlikon Bührle Holding”, „Balzers AG” (no 1980. līdz 1989. gadam) un, visbeidzot, vēlreiz „Oerlikon Holding” (no 1990. līdz 1995. gadam). No 1996. līdz 2007. gadam viņš bija Izpilddirektors „Saurer AG” (Arbona). Heinrihs Fišers ir „Tecan AG” un „Sensirion AG” Direktoru padomes loceklis.

Prof. Dr. Pius Baschera

Prof. Dr. Pius Baschera

Cīrihe (Zürich), Šveice

Prof. Dr. Pius Baschera (dzimis 1950. gadā; atkārtoti ievēlēts amatā līdz ikgadējai kopsapulcei 2022. gadā) tika iekļauts direktoru padomē 2006. gadā. Viņš darbojās tās Priekšsēdētāja amatā līdz 2017. gada aprīlim, kad savu amatu nodeva Heinrich Fischer. Pius Baschera studēja mašīnbūvi un uzņēmumu vadību Šveices Federālo tehnoloģiju institūtu Cīrihē, kur ieguva doktora grādu. 1979. gadā viņš sāka strādāt „Hilti” par Ražošanas finanšu kontroles vadītāju. Pirms iecelšanas par priekšsēdētāju viņš 13 gadus ieņēma Izpilddirektora amatu. Kopš 2017. gada aprīļa viņš ir „Martin Hilti Family Trust” pārstāvis. Viņš ir „Schindler Group” (Hergisvila) Direktoru padomes loceklis, „Vorwerk & Co.” (Vupertāle) un „Ardex GmbH” (Vitene) Konsultatīvās padomes loceklis, kā arī "ETH Zurich Foundation” Prezidents.

Daniel Daeniker

Daniel Daeniker

Cīrihe (Zürich), Šveice

Daniel Deniker (dzimis 1963. gadā, ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2021. gadā) pievienojās Direktoru padomei 2018. gadā. Daniel Deniker ir Cīrihes komerctiesību juridiskās firmas „Homburger AG” Izpildpartneris. Viņam ir „dormakaba Holding AG” (Šveice) Direktoru padomes mandāts, viņš ir „Rothschild & Co SCA” (Francija) Uzraudzības padomes loceklis un lektors Cīrihes Universitātē.

Kim Fausing

Kim Fausing

Sēnerborga (Sønderborg), Dānija

Kim Fausing (dzimis 1964. gadā; atkārtoti ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2022. gadā) tika ievēlēts Direktoru padomē 2010. gadā. 1987. gadā viņš Orhūsas Tehniskajā koledžā (Dānija) ieguva zinātnisko grādu mašīnbūvē, bet 1996. gadā Henlijas Biznesa skolā (Londona) ieguva maģistra grādu uzņēmumu vadībā. Savā profesionālajā karjerā viņš 1990. gadā nokļuva „Hilti Group”, kur līdz 2007. gadam pildīja dažādas vadības funkcijas Eiropā un Āzijā. Pēc pāriešanas uz Dānijas „Danfoss Group” 2008. gada janvārī viņš tika iecelts par Operāciju direktoru un Izpildkomitejas locekli. Kopš 2017. gada jūlija viņš ir Priekšsēdētājs un Izpilddirektors. Viņš ir arī Viceprezidents uzņēmumos „SMA A/G” (Kasele, Vācija) un „Velux Group” (Kopenhāgena, Dānija).

Carla De Geyseleer

Carla De Geyseleer

Erembodegema, Beļģija

Carla De Geyseleer (ievēlēta līdz 2022. gada kopsapulcei) pievienojās Direktoru padomei 2019. gadā. No 2014. gada līdz 2019. gada februārim viņa bija Finanšu direktore kompānijā SGS, kas ir publiski reģistrētas preču pārbaudes uzņēmums, kas atrodas Ženēvā (Šveice). Viņa jau vairākus gadus strādāja gan par mobilo sakaru operatora Vodafone meitasuzņēmuma Vodafone Libertel B.V., gan par loģistikas uzņēmumu DHL Express Benelux, kas abi atrodas Nīderlandē, Finanšu direktori. Pirms tam strādāja vairākās finanšu un biznesa attīstības jomās reģionālā un globālā līmenī DHL. Carla De Geyseleer ir arī Vadības MBA grāds nop Lausanne, Šveices Vadības attīstības institūta.

Marco Meyrat

Please enter alternative text here (optional)

Chur, Šveice

Marco Meyrat (dzimis 1963. gadā, ievēlēts līdz 2023. gada kopsapulcei) Direktoru padomē pievienojās 2020. gadā. Kopš 2020. gada 1. janvāra viņš ir Hilti fonda valdes priekšsēdētājs. No 2005. līdz 2019. gadam viņš bija Hilti grupas izpilddirekcijas loceklis. Marco Meyrat sāka savu karjeru Hilti 1989. gadā kā produktu menedžeris tiešajā stiprinājumā struktūrvienībā Korporācijas galvenajā mītnē Lihtenšteinā. Nozīmīgi amati viņa Hilti karjeras laikā ir gan Šveices, gan Vācijas mārketinga organizāciju ģenerāldirektors. 2005. gadā viņš pievienojās uzņēmuma valdei un bija atbildīgs par pārdošanu un mārketingu visā pasaulē. Sākot ar 2017. gadu, viņš bija atbildīgs par Ziemeļamerikas reģionu un jaunajiem tirgiem. Marco Meyrat ir arī Ardex GmbH, Vitenas (Vācija) konsultatīvās padomes loceklis; OLMeRO AG direktoru padomes priekšsēdētāja vietnieks Glatbrugā (Šveice); un Venture Incubator AG direktoru padomes priekšsēdētāja vietnieks Zugā (Šveice).

Barbara Milian Thoralfsson

Barbara Milian Thoralfsson

Oslo (Norvēģija)

Barbara Milian Thoralfsson (dzimusi 1959. gadā; atkārtoti ievēlēta līdz ikgadējai kopsapulcei 2020. gadā) tika ievēlēta direktoru padomē 2014. gada septembrī. Viņa ir ieguvusi mārketinga un finanšu maģistra grādu Kolumbijas Universitātē Ņujorkā un psiholoģijas bakalaura grādu Djūka Universitātē Ziemeļkarolīnā. Barbara Miliana Toralfsona ir ieņēmusi Izpilddirektores amatu telekomunikāciju un patēriņa preču sektoros, un viņai ir plaša pieredze kā direktorei bez izpildpilnvarām gan publiskos, gan privātos globālajos uzņēmumos. Kopš 2006. gada viņa ir uzņēmēja Rūpniecības sektorā („Fleming Industrier AS” (Oslo)) un kopš 2007. gada — Padomniece rūpniecības jautājumos uzņēmumā „EQT Partners AS” (Oslo). Viņa ir „ColArt International Holdings Ltd” (Londona) Priekšsēdētāja, kā arī „SCA AB” (Stokholma) Valdes locekle un Audita komitejas priekšsēdētāja. Viņai ir arī „G4S Plc” (Londona) Direktoru padomē.

Dalīties