Pievienots iepirkšanās grozam
Pievienots iepirkšanās grozam
Doties uz iepirkšanās grozu

Hilti Valde

DR. KRISTOFS LOOSS (CHRISTOPH LOOS)

Dr. Christoph Loos

IZPILDIREKTORS

Kristofs Looss (dzimis 1968. gadā) sāka pildīt Izpilddirektora pienākumus 2014. gada janvārī. Viņš ir Valdes loceklis kopš 2007. gada. Sava amata pienākumu pildīšanas pirmo četru gadu laikā viņš atbildēja par Finansēm, Cilvēkresursiem, Informācijas tehnoloģijām un Korporatīvo attīstību. 2011. gadā viņš pārņēma Jaunietekmes tirgu, kā arī Globālās enerģētikas un rūpniecības jomas. Pēc pievienošanās „Hilti” 2001. gadā viņš sākotnēji vadīja Korporatīvās attīstības nodaļu, pēc tam izveidoja Stratēģiskās pārvaldības struktūrvienību. 2003. gada beigās viņš pārcēlās uz Vāciju, kur vispirms bija Reģionālais pārdošanas direktors, bet no 2005. gada kļuva par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru.

JERGS KAMPMEIERS (JÖRG KAMPMEYER)

Jörg Kampmeyer

FINANŠU DIREKTORS, EIROPAS TIRGI, DIGITĀLĀ UZŅĒMĒJDARBĪBA

Jergs Kampmeiers (dzimis 1968. gadā) kopš 2011. gada aprīļa ir Finanšu direktors un Valdes loceklis, sākotnēji atbildīgs par Finansēm, Korporatīvo attīstību, Cilvēkresursiem un Informācijas tehnoloģijām. Papildus Finanšu direktora pienākumiem kopš 2017. gada viņš vada Eiropas tirgu jomu, kā arī grupas Digitālās uzņēmējdarbības un stratēģiskā mārketinga jomas. Savu karjeru „Hilti” Kampmeiers sāka 2002. gadā kā Korporatīvās attīstības nodaļas vadītājs, pēc tam darbojās par Stratēģiskā mārketinga nodaļas vadītāju. 2006. gadā viņš pārcēlās uz Vāciju, kur kļuva par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru, bet 2010. gadā kļuva arī par Centrāleiropas tirgus reģiona vadītāju. 

JAHANGIRS DUNGADŽI (JAHANGIR (JAN) DOONGAJI)

Jahangir (Jan) Doongaji

ELEKTROINSTRUMENTI UN GRUPAS PĒTĪJUMI

Jahangirs (Jans) Dungadži (dzimis 1967. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2014. gada. Viņš atbild par Elektroinstrumentu un piederumu ražošanu, Korporatīvajiem pētījumiem un Tehnoloģijām, kā arī Lietisķā interneta jomu. Jans sāka „Hilti” karjeru 2000. gadā, sākotnēji vadot Klientu apkalpošanu Šveicē. 2002. gadā viņš pārcēlās uz korporācijas galveno mītni Šānā, kur ieņēmis vairākus amatus dažādās uzņēmējdarbības struktūrvienībās. Pēdējais Jana amats bija Elektroinstrumentu un piederumu ražošanas struktūrvienības vadība.

MATIASS GILNERS (MATTHIAS GILLNER)

Matthias Gillner

KORPORATĪVĀS FUNKCIJAS, ENERĢĒTIKA UN RŪPNIECĪBA

Matiass Gilners (dzimis 1967. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2011. gada aprīļa. Viņš atbild par Cilvēkresursiem, Informācijas tehnoloģijām, Korporatīvo attīstību, kā arī Globālās enerģētikas un rūpniecības jomu. Pēc Elektroinstrumentu ražošanas struktūrvienības vadības no 2014. līdz 2017. gadam viņš atbildēja par uzņēmējdarbību Jaunietekmes tirgos, kā arī Enerģētikas un rūpniecības jomā. Viņš sāka „Hilti” karjeru 2000. gadā kā Korporatīvās attīstības nodaļas vadītājs. 2001. gada vidū viņš tika iecelts par Korporatīvo cilvēkresursu nodaļas vadītāju, pēc tam kļuva par Mērīšanas sistēmu struktūrvienības vadītāju. No 2006. līdz 2013. gada beigām Matiass Gilners bija Elektroinstrumentu un piederumu ražošanas struktūrvienības vadītājs. 

MARKO MEIRATS (MARCO MEYRAT)

Marco Meyrat

ZIEMEĻAMERIKAS UN JAUNIETEKMES REĢIONU TIRGI

Marko Meirats (dzimis 1963. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2005. gada sākuma. Viņš atbild par Ziemeļamerikas, kā arī Jaunietekmes reģionu Āzijas, Tuvo Austrumu, Turcijas, Āfrikas (META), Latīņamerikas un Austrumeiropas reģionu tirgiem. Viņš sāka „Hilti” karjeru 1989. gadā kā Produktu vadītājs korporācijas galvenajā mītnē Šānā. Pēc vairāku amatu pienākumu pildīšanas „Hilti France” un „Hilti Deutschland” ietvaros 1999. gadā viņš tika iecelts par „Hilti Schweiz” ģenerāldirektoru, bet 2002. gadā tika iecelts par „Hilti Deutschland” ģenerāldirektoru. 

DR. ŠTEFANS NEKENS (STEFAN NÖKEN)

Dr. Stefan Nöken

STIPRINĀŠANAS TEHNOLOĢIJA UN LOĢISTIKA

Štefans Nekens (dzimis 1965. gadā) ir Valdes loceklis kopš 2007. gada sākuma. Viņš atbild par Stiprināšanas un Aizsardzības tehnoloģijām, Lietojumprogrammām un Korporatīvo loģistiku. Viņš pievienojās „Hilti” 2000. gadā kā Korporatīvās inženiertehnikas nodaļas vadītājs. 2004. gadā viņš pārņēma atbildību par Piegādes ķēdes pārvaldību ar starptautiskiem uzņēmumiem, Iepirkumiem un Globālo loģistiku.

Dalīties

Sazināties ar mums
Sazināties ar mums