About Hilti

Par mums

Oficiālā Hilti Latvija mājas lapa

Uzņēmumā Hilti mēs izstrādājam jaunas tehnoloģijas, programmnodrošinājumu un pakalpojumus profesionālās būvniecības nozarei.

Mēs – globāla korporācija ar pārstāvniecībām vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Mūsu uzņēmumā strādā vairāk nekā 30 000 darbinieku.

Jau 75 gadus mūsu tehnoloģijas ikdienā palīdz realizēt sarežģītas un iespaidīgas inženierijas ieceres – no ātrgaitas pasažieru ekspreša izveidošanas Japānā līdz pat metro tuneļu būvniecībai dziļi pazemē vislielākajās pasaules pilsētās.

Mēs nodrošinām kompleksu atbalstu būvniecības projektiem, sniedzot klientiem programmnodrošinājumu projektēšanai, instrumentus un servisa apkalpošanu, apmācības, konsultācijas un veicot dažādu risinājumu izmēģinājumus būvniecības objektos.

MĒS TIEŠĀ VEIDĀ SADARBOJAMIES AR SAVIEM KLIENTIEM

Hilti customers

Mūsu klienti – visu mūsu īstenoto aktivitāšu uzmanības centrā.

Tieši tāpēc visā pasaulē mēs veicam tiešo pārdošanu: divas trešdaļas Hilti darbinieku ikdienā tiešā veidā strādā ar klientiem būvniecības objektos. Tas nozīmē 250 000 sakaru uzturēšanas gadījumu visā pasaulē – tiešsaistē, pa tālruni un personīgi.

Tāpat mēs pavadām būtisku darba laika daļu ārpus biroja: pārdošanas nodaļu darbinieki un inženieri nemitīgi mijiedarbojas ar klientiem būvniecības objektos. Pateicoties šādai ciešai sadarbībai, mēs spējam rast risinājumus un iespējas ātrākai, vienkāršākai un drošākai būvniecībai.

Pastāvīgs kontakts ar klientiem ļauj mums labi izprast, kas tieši ir vajadzīgs klientu biznesam, lai mēs varētu ieviest attiecīgus jauninājumus.

MĒS PATSTĀVĪGI VEICAM PĒTNIECISKO UN IZSTRĀDES DARBU

Uzņēmumā Hilti mēs tiecamies rast paši savu pieeju visam, ko uzsākam.

Mēs radām jaunas tehnoloģijas, programmnodrošinājumu un pakalpojumus, kas atšķiras no visa, kas jau pastāv tirgū.

Mums ir pašiem savi pētniecības un izstrādes centri, kas sadarbojas ar vadošajām tehniskajām universitātēm un partneru organizācijām visā pasaulē.

Mūsu risinājumi tiek izstrādāti gan mūsu pašu Hilti rūpnīcās, gan arī partneru uzņēmumu rūpnīcās. Mēs veltām pienācīgu uzmanību tam, lai visi produkti atbilstu vienotiem augstiem kvalitātes standartiem.

Mēs – privāts uzņēmums, kas kopš 1941. gada un līdz pat šai dienai piederi uzņēmuma dibinātāja Martina Hilti ģimenei. Tieši tāpēc mūsu mērķis ir ilgstoša un noturīga attīstība, nevis ātras peļņas gūšana.

UZZINĀT VAIRĀK PAR HILTI

Hilti vēsture

MŪSU VĒSTURE

Uzzināt vairāk

KORPORATĪVĀ VADĪBA

Uzzināt vairāk

Dalīties