Pievienots iepirkšanās grozam
Pievienots iepirkšanās grozam
Doties uz iepirkšanās grozu

Hilti Direktoru padome

MIHAELS HILTI (MICHAEL HILTI)

Please enter alternative text here (optional)

Padomes goda priekšsēdētājs

Šāna (Schaan), Lihtenšteina

Mihaels Hilti (dzimis 1946. gadā; par Goda priekšsēdētāju ievēlēts ikgadējā kopsapulcē 2018. gadā), uzņēmuma dibinātāja, profesora Martina Hilti dēls, Direktoru padomē tika ievēlēts 1990. gadā. Pēc uzņēmumu vadības studijām Sanktgallenes Universitātē viņš strādāja „Chase Manhattan Bank” Londonā, līdz 1975. gadā pievienojās „Hilti” kā Mārketinga nodaļas vadītāja vietnieks. Pēc gada viņš tika iekļauts uzņēmuma valdē; darbojās kā Izpilddirektora vietnieks un no 1978. gada vadīja uzņēmuma Urbšanas un demontāžas iekārtu ražošanas struktūrvienību. 1990. gadā viņš tika iecelts par Izpilddirektoru, šajā amatā strādāja līdz 1993. gada beigām. No 1994. gada līdz 2006. gadam viņš bija Direktoru padomes priekšsēdētājs. Pašlaik Mihaels Hilti ir „Hilti Corporation” Direktoru padomes Goda priekšsēdētājs, „Martin Hilti Family Trust” aizgādnis, „Hilti Foundation” valdes loceklis un „Hilti Art Foundation” priekšsēdētājs. Viņš ir ieņēmis daudzus vadošos amatus, tostarp Viņa Gaišība princis Hanss Ādams II (S.D. Fürst Hans-Adam II von und zu Liechtenstein) viņu iecēla par Padomnieku komercjautājumos, savukārt Sanktgallenes Universitāte viņam piešķīra Goda senatora titulu.

HEINRIHS FIŠERS (HEINRICH FISCHER)

Please enter alternative text here (optional)

Direktoru padomes priekšsēdētājs

Rišlikona (Rüschlikon), Šveice

Heinrihs Fišers (dzimis 1950. gadā; ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2019. gadā) ir Direktoru padomes priekšsēdētājs. Viņš ir Direktoru padomes loceklis kopš 2007. gada. 1973. gadā Fišers ar inženiera diplomu absolvēja Šveices Federālo tehnoloģiju institūtu Cīrihē, kur studēja Elektrotehniku un tehnisko fiziku. Pēc tam Cīrihes Universitātē viņš studēja uzņēmumu vadību, vienlaikus strādājot šajā jomā, un 1976. gadā ieguva maģistra grādu. Kopš 1977. gada viņš ieņēma vadošus amatus „Oerlikon Bührle Holding”, „Balzers AG” (no 1980. līdz 1989. gadam) un, visbeidzot, vēlreiz „Oerlikon Holding” (no 1990. līdz 1995. gadam). No 1996. līdz 2007. gadam viņš bija Izpilddirektors „Saurer AG” (Arbona). Heinrihs Fišers ir „Tecan AG” un „Sensirion AG” Direktoru padomes loceklis.

PROF. DR. PIUSS BASKERA (PIUS BASCHERA)

Please enter alternative text here (optional)

Cīrihe (Zürich), Šveice

Piuss Baskera (dzimis 1950. gadā; atkārtoti ievēlēts amatā līdz ikgadējai kopsapulcei 2019. gadā) tika iekļauts direktoru padomē 2006. gadā. Viņš darbojās tās Priekšsēdētāja amatā līdz 2017. gada aprīlim, kad savu amatu nodeva Heinriham Fišeram. Baskera studēja mašīnbūvi un uzņēmumu vadību Šveices Federālo tehnoloģiju institūtu Cīrihē, kur ieguva doktora grādu. 1979. gadā viņš sāka strādāt „Hilti” par Ražošanas finanšu kontroles vadītāju. Pirms iecelšanas par priekšsēdētāju viņš 13 gadus ieņēma Izpilddirektora amatu. Kopš 2017. gada aprīļa viņš ir „Martin Hilti Family Trust” pārstāvis. Viņš ir „Schindler Group” (Hergisvila) Direktoru padomes loceklis, „Vorwerk & Co.” (Vupertāle) un „Ardex GmbH” (Vitene) Konsultatīvās padomes loceklis, kā arī "ETH Zurich Foundation” Prezidents.

DANIELS DENIKERS (DANIEL DAENIKER)

Please enter alternative text here (optional)

Cīrihe (Zürich), Šveice

Daniels Denikers (dzimis 1963. gadā, ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2021. gadā) pievienojās Direktoru padomei 2018. gadā. Daniels Denikers ir Cīrihes komerctiesību juridiskās firmas „Homburger AG” Izpildpartneris. Viņam ir „dormakaba Holding AG” (Šveice) Direktoru padomes mandāts, viņš ir „Rothschild & Co SCA” (Francija) Uzraudzības padomes loceklis un lektors Cīrihes Universitātē.

KIMS FAUSINGS (KIM FAUSING)

Please enter alternative text here (optional)

Sēnerborga (Sønderborg), Dānija

Kims Fausings (dzimis 1964. gadā; atkārtoti ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2019. gadā) tika ievēlēts Direktoru padomē 2010. gadā. 1987. gadā viņš Orhūsas Tehniskajā koledžā (Dānija) ieguva zinātnisko grādu mašīnbūvē, bet 1996. gadā Henlijas Biznesa skolā (Londona) ieguva maģistra grādu uzņēmumu vadībā. Savā profesionālajā karjerā viņš 1990. gadā nokļuva „Hilti Group”, kur līdz 2007. gadam pildīja dažādas vadības funkcijas Eiropā un Āzijā. Pēc pāriešanas uz Dānijas „Danfoss Group” 2008. gada janvārī viņš tika iecelts par Operāciju direktoru un Izpildkomitejas locekli. Kopš 2017. gada jūlija viņš ir Priekšsēdētājs un Izpilddirektors. Viņš ir arī Viceprezidents uzņēmumos „SMA A/G” (Kasele, Vācija) un „Velux Group” (Kopenhāgena, Dānija).

DR. MIHAELS JAKOBI (MICHAEL JACOBI)

Please enter alternative text here (optional)

Andermata (Andermatt), Šveice

Mihaels Jakobi (dzimis 1953. gadā; atkārtoti ievēlēts līdz ikgadējai kopsapulcei 2019. gadā) tika ievēlēts Direktoru padomē 2007. gadā. Viņš studēja uzņēmējdarbības ekonomiku Sanktgallenes Universitātē un Vašingtona Universitātē Sietlā, bet 1979. gadā Sanktgallenes Universitātē ieguva doktora grādu. No 1978. līdz 2007. gadam viņš ieņēma dažādus finanšu vadības amatus Brazīlijā, ASV un Šveicē, strādājot „Ciba-Geigy AG” un vēlāk „Ciba Specialty Chemicals Inc.” (Bāzele). No 1996. līdz 2007. gadam viņš bija uzņēmuma Globālais finanšu direktors. Pašlaik Mihaels Jakobi ir Neatkarīgais korporatīvais konsultants. Kopš 2003. gada viņš ir Direktoru padomes loceklis „Sonova Holding AG” (Štefa), bet kopš 2008. gada decembra — „Martin Hilti Family Trust” aizgādnis.

BARBARA MILIANA TORALFSONA (BARBARA MILIAN THORALFSSON)

Please enter alternative text here (optional)

Oslo (Norvēģija)

Barbara Miliana Toralfsona (dzimusi 1959. gadā; atkārtoti ievēlēta līdz ikgadējai kopsapulcei 2020. gadā) tika ievēlēta direktoru padomē 2014. gada septembrī. Viņa ir ieguvusi mārketinga un finanšu maģistra grādu Kolumbijas Universitātē Ņujorkā un psiholoģijas bakalaura grādu Djūka Universitātē Ziemeļkarolīnā. Barbara Miliana Toralfsona ir ieņēmusi Izpilddirektores amatu telekomunikāciju un patēriņa preču sektoros, un viņai ir plaša pieredze kā direktorei bez izpildpilnvarām gan publiskos, gan privātos globālajos uzņēmumos. Kopš 2006. gada viņa ir uzņēmēja Rūpniecības sektorā („Fleming Industrier AS” (Oslo)) un kopš 2007. gada — Padomniece rūpniecības jautājumos uzņēmumā „EQT Partners AS” (Oslo). Viņa ir „ColArt International Holdings Ltd” (Londona) Priekšsēdētāja, kā arī „SCA AB” (Stokholma) Valdes locekle un Audita komitejas priekšsēdētāja. Viņai ir arī „G4S Plc” (Londona) un „Norfolier GreenTec AS” (Oslo) Direktoru padomju mandāti.

Dalīties

Sazināties ar mums
Sazināties ar mums