HILTI TURPINA PALIELINĀT PĀRDOŠANAS APJOMU

Šāna (FL), 2018. gada 16. maijs – 2018. gada pirmajos četros mēnešos Hilti grupa ir palielinājusi savu pārdošanas apjomu par 16% līdz 1,818 miljoniem CHF. Uzņēmuma pārdošanas apjoms vietējās valūtās ir pieaudzis par 13%, salīdzinot ar šo pašu laika posmu iepriekšējā gadā.

Šī veiksmīgā tekošā finanšu gada sākuma pamatā ir nepārtrauktas investīcijas produktu portfelī un tiešajā pārdošanā savienojumā ar kopumā pozitīvu tirgus vidi. Izpilddirektors Kristofs Looss (Christoph Loos) joprojām ir pilns pārliecības: „Mūsu pozitīvais gada sākums apliecina, ka virzības kurss, ko konsekventi ievērojam, ir pareizs. Šajā finanšu gadā kopumā ceram uz izaugsmes rādītājiem, kas procentuāli mērāmi ar divciparu skaitli, neskatoties uz izteiktām politiskām neskaidrībām atsevišķos reģionos.”

Vietējās valūtās gandrīz visi uzņēmuma darbības reģioni 2018. gada pirmajos četros mēnešos ir sasnieguši procentuāli ar divciparu skaitli mērāmu pārdošanas apjoma pieaugumu: Ziemeļamerikā pieaugums veido 12%, savukārt Eiropā – 13%. Ievērojami labāki pārdošanas rādītāji ir novēroti Latīņamerikā (+11%) un Āzijas/Klusā okeāna reģionā (+9%).  Pārdošanas rādītāji Austrumeiropas / Tuvo Austrumu / Āfrikas reģionā ir uzlabojušies par 19%.

LEJUPIELĀDES

Kontakti

Dalīties