Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam
Hilti

Īpašības & Pielietojums

Īpašības
 • Skrūvgriezis ar 3/4"četrstūru laktu no augstas kvalitātes tērauda un caurejošu urbumu, kas nodrošina ilgu darbmūžu
 • Pateicoties jaunajai izturīgajai un atbilstoši lietotāju vajadzībām optimizētajai E veida atsperei, triecienkroņurbi var pievienot, veicot tikai vienu darbību
 • Pateicoties zemam dubultā āmura pārnesumkārbas nodrošinātajam vibrāciju līmenim, var strādāt ilgstoši un ražīgi
 • Gaismas diodes nodrošina tiešu darba virsmas apgaismojumu
 • Centrēts līdzsvara punkts nodrošina precīzu lietošanu visos darba virzienos
Pielietojumi
 • No M16 līdz M24 uzgriežņu un skrūvju pievilkšana un atbrīvošana
 • No 5/8" līdz 1" uzgriežņu un skrūvju pievilkšana un atbrīvošana
 • Tērauda profilu, veidņu, koka vai rūpnieciski izgatavotu betona konstrukciju montāža
 • Skrūvju sākotnēja pievilkšana pie liela diametra cauruļu atlokiem
 • Uzgriežņu un skrūvju sākotnējā pievilkšana līdz 1 1/4"

Pakalpojumi

Hilti instrumentu serviss
Hilti instrumentu serviss

 • Līdz pat 2 gadiem apkope tiks veikta bez maksas, tostarp nebūs jāmaksā par nodilušām vai nolietotām daļām, saņemšanu un piegādi.
 • Pēc katra bezmaksas perioda remonta izmaksas ir fiksētas.
 • Kamēr instrumenta apkope tiek veikta pie mums, tam tiek nodrošināta garantija attiecībā uz daļu pieejamību un ražošanas defektiem.
 • Pēc katra maksas remonta trīs mēneši ir bez maksas.
Vairāk informācijas par instrumentu apkopi

Produkti un komplekti

Tehniskā informācija

Dokumenti & Video

Konsultācijas & Atbalsts

SIW 9-A22

AUGSTS GRIEZES MOMENTS

SIW 9-A22 ¾ ” triecienskrūvgriezī apvienota elektroinstrumenta veiktspēja un akumulatora mobilitāte

Ar izturīgo metāla pārnesumkārbas korpusu un 3/4" augstas izturības tērauda vārpstas uzgali ar caurejošo fiksāciju, SIW 9-A22 padara jūsu smago darbu viegli paveicamu.

Nav iespējams pārvērtēt akumulatora instrumentu ietekmi būvniecībā, mašīnbūvē un rūpniecībā, un akumulatora trieciena skrūvgriezis nav izņēmums.

Atšķirībā no akumulatora urbjmašīnām un triecienskrūvgriežiem, kas rāda labus rezultātus urbšanā un skrūvju iestrādē, trieciena uzgriežņgriezis ir speciāli izstrādāta dažādu sešstūru skrūvju, uzgriežņu un citu skrūvju ar vītni pievilkšanai un atskrūvēšanai. Atšķirība ir tāda, ka tas izmanto gan rotācijas spēku (griezes momentu), gan īslaicīgus satricinošus sitienus vai triecienus, kas mērāmi milisekundēs, lai ar mazu instrumentu nodrošinātu lielu jaudu. Šis instruments izmanto īpašu korpusa dizainu, lai reakcijas spēks tiktu absorbēts korpusā, kas ļauj operatoram veikt darbību ar vienu roku.

Hilti priekšrocības

Hilti akumulatora triecienskrūvgriezis klāsts, kas ietver SIW 22T-A un SIW 6AT-A22, ir paplašināts, lai atbilstu lieljaudas pielietojuma prasībām. Jaunajam SIW 9-A22 akumulatora uzgriežņgrieznim ir vairāk nekā pietiekami daudz muskuļu un veiktspējas, lai to varētu izmantot lieljaudas skrūvēm un stiprinājumiem tēraudā, betonā un koka konstrukcijās.

SIW 9-A22 ir augstas stiprības tērauda ¾“ vārpstas uzgalis ar caurejošu fiksāciju. Šī pieeja izmanto Hilti E formas atsperi, lai piestiprinātu lielas triecienmuciņas pie vārpstas gala palīdzot nodrošināt, ka tās paliek vietā intensīva darba laikā, un palīdz samazināt smago triecienmuciņu nokrišanas risku un traumas risku citiem darbiniekiem būvobjektā. Hilti E formas atspere nozīmē, ka muciņas var ātri un droši nostiprināt, samazinot produktivitātes kritumu.

Lai palielinātu operatora produktivitāti, SIW 9-A22 izmanto dubultā trieciena pārnesumkārbu. Šī jaunā tehnoloģija palielina instrumenta kalpošanas laiku un samazina vibrāciju līmeni. Kopā tie nodrošina samazinātu lietotāja nogurumu un palielinātu darba laiku operatoram.

PIEMĒROTS PLAŠAM PIELIETOJUMU KLĀSTAM

Metal

Metāls

Concrete

Betons

Wood

Koks

SF 6H-A22 is fast and versatile

Augsts griezes moments tērauda konstrukciju skrūvju stiprināšanai

Ar nominālo griezes momentu 800Nm SIW 9-A22 var izmantot konstrukciju skrūvēšanai, pievelkot skrūves līdz M24 izmēram. Pārnesumkārbas korpuss un augstas stiprības ¾ collu vārpstas uzgalis padara instrumentu pietiekami izturīgu būvobjekta apstākļiem.

SF 6H-A22 is compatible with your existing 22 V tools

Paredzēts, lai palielinātu pieejamību un kontroli

SIW 9-A22 nelielais diametrs un integrētie LED lukturi atvieglo darbu šaurās vietās, savukārt rokturis un sprūds ir izstrādāti, lai uzlabotu kontroli tādiem pielietojumiem kā cauruļu atloku skrūvju pievilkšana.

SF 6H-A22 has power that's easy to handle

Jauns dubultā trieciena mehānisms samazina vibrācijas

Lai uzstādītu lielāka diametra skrūvju enkurus, piemēram, Hilti HUS3-H14 un Hilti HUS3-H10, mēs izstrādājām dubultā trieciena mehānismu, kas samazina vibrācijas, palīdzot palielināt drošību sērijveida darbos, kad strādājat ar betonu.

SF 6H-A22 has power that's easy to handle

Īpašības, kas palīdz palielināt drošību un produktivitāti

Palīdzot nodrošināt drošību būvobjektā un pašam operatoram, SIW 9-A22 izmanto E formas atsperi, kas stiprinās vārpstas uzgaļa caurejošajā ligzdā, lai noturētu triecienmuciņas, kā arī papildus drošībai var tikt izmantota drošības siksna, instrumenta nejaušas nokrišanas gadījumā.

HILTI TRIECIENMUCIŅAS IR PAREDZĒTAS SMAGIEM DARBA APSTĀKĻIEM

Hilti-long-impact-sockets

Hilti ¾” garās triecienmuciņas SI-S ¾” - L

¾” garās triecienmuciņas, kas paredzētas uzgriežņu uzstādīšanai, ir universāls risinājums, kad nepieciešams darboties šurās vietās, lai veiktu enkuru un skrūvju uzstādīšanu.

Hilti-short-impact-sockets

Hilti ¾” īsās triecienmuciņas SI-S ¾”

¾” īsās triecienmuciņas, kas paredzētas uzgriežņu uzstādīšanai, ir ideāls risinājums ja jums ir jānokļūst šaurās vietās, kur garās muciņas nevar izmantot.

E-Spring (for 3/4" impact socket), Safetypin for 3/4" impact sockets (alternative to pin&ring)

Hilti E formas atspere

Tikai caurejoša fiksācija nodrošina lielu muciņu palikšanu uz vārpstas uzgaļa, neapdraudot citus darba vietā esošos darbiniekus. Izmantojot jauno Hilti E formas atsperi, caurejošo muciņas nostiprināšanu var veikt vienā solī, novēršot produktivitātes kritumu.

Hus checking gauge for the SIW 9-A22

HUS enkurskrūvju pārbaudes mērierīce

Ļauj ātri pārbaudīt HUS enkurskrūvju nodilumu un norāda, vai enkurskrūvi var izmantot atkārtoti. Var uzstādīt akumulatora triecienskrūvgriežiem SIW 6AT-A22, SIW 22T-A un SIW 9-A-22

Pierakstieties, lai turpinātu