Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam
Hilti

Īpašības & Pielietojums

Īpašības
 • Tirgū pirmā adaptīvā griezes momenta sistēma (triecienskrūvgriezis SIW 6AT-A22 un modulis SI-AT-A22) Hilti ķīļenkuru iestrādei, ieliekamo enkuru kanālu stiprināšanai, moduļveida balsta sistēmu montāžai vai metāla elementu skrūvēšanai pie metāla daļām
 • Mehatronikas sistēma kontrolē montāžas procesu — aprīkota ar triecienskrūvgriezi, kas automātiski pievelk un atbrīvo enkurus atbilstoši apstiprinājumu nosacījumiem
 • Svītrkoda lasītājs nodrošina vieglu un efektīvu uzstādīšanu un novērš iespējamās kļūdas
 • Izmantojot dokumentēšanas programmatūru Adaptive Torque (AT), var dokumentēt izveidotos stiprinājumus, tādējādi uzlabojot uzskaites iespējas un uzskaites un kontroles nodaļas darba ražīgumu
 • Standarta trieciena režīms betona enkurskrūvju iestrādei
Pielietojumi
 • M8—M12 lieluma Hilti HST3 enkuru iestrāde betonā
 • M8—M12 lieluma Hilti HST3-R enkuru iestrāde betonā
 • Līdz M16 lieluma metāla skrūvju kontrolēta atkārtota iestrāde
 • MI, MQ, MIQ un MT sērijas moduļveida balstu sistēmu montāža, izmantojot saderīgus savienotājus (tostarp MQN spiedpogas – MQ sērijas sistēmām)
 • T veida skrūvju uzstādīšana HAC-V ieliekamo enkuru kanālos, lai piestiprinātu nenesošas fasādes sienas, liftus un MEP iekārtas

Produkti un komplekti

Tehniskā informācija

Dokumenti & Video

Konsultācijas & Atbalsts

Image alt text (optional)

AIZMIRSTIET PAR GRIEZES MOMENTA ATSLĒGU

Saņemiet ICC-ESR un ETA sertifikāciju enkura skrūvju uzstādīšanai betonā, ieviešot Adaptīvā Griezes Momenta sistēmu

Neatkarīgi pētījumi ir identificējuši nekvalitatīvas būvniecības procedūras kā vienu no galvenajiem strukturālās neveiksmes cēloņiem, savukārt Amerikas būvinspektoru asociācija atklāj, ka pārlieku un nepietiekami nostiprināti enkuri ir otrais izplatītākais iemsls, kāpēc tiek apturēti būvobjekti.

Lai pareizi uzstādītu enkuru, jūsu izvēle ir starp lēnu un neprecīzu griezes momenta atslēgu, apgrūtinošiem griezes momenta stieņiem vai elektrisku triecienskrūvgriezi, kas ļauj produktivitātei paaugstināties, bet tiek zaudēta stiprinājumu drošība un uzticamība.

Tagad, izmantojot Hilti Adaptīvā Griezes Momenta (AT) sistēmu, jums nav jāiziet uz kompromisiem.

AT sistēmai ir četras sastāvdaļas:

 • SIW 6AT-A22 akumulatora triecienskrūvgriezis: izskatās un darbojas kā Hilti SIW 22-A akumulatora triecienskrūvgriezis, bet ir aprīkots ar viedo elektroniku, izturīgāku korpusu un šaurāku priekšējo daļu, kas palīdz sasniegt šaurākas vietas.
 • SI-AT-A22 modulis ir mazs, ļoti viegls interfeiss un tiek ievietots starp triecienskrūvgrieža korpusu un akumulatoru. Modulis nolasa tiešos datus no SIW 6AT-A22, lai identificētu vai enkurs ir uzstādīts pareizi.
 • Programmatūra, lai SI-AT-A22 darba vēsturi nosūtītu uz datoru un izveidotu, piemēram, detalizētu uzstādīšanas pārskatu.
 • Izejmateriāli, piemēram, Hilti „HSA“, „HST 2“, „HST 3“ un „HSL 4“ ķīļenkuri  ar izcilām ekspluatācijas īpašībām. Paredzēti lietošanai betonā ar plaisām.
 

AT instrumenti ir aprīkoti ar sensoriem un iebūvētu inteliģenci, lai apstiprinātu vai enkurs ir uzstādīts saskaņā ar ETA un ICC-ESR apstiprinājumiem. Operators vienkārši ievada informāciju par to, kurš enkurs tiek izmantots vai arī skenē informāciju uz iepakojuma ar SI-AT-A22 integrēto svītrkodu lasītāju - un tālāk jau instruments paveiks visu pārējo. Pēc uzstādīšanas paveikšanas instrumentu var savienot ar datoru, lai izveidotu instalācijas pārskatu, nodrošinot inspektoriem un projektātājiem garantiju, ka darbs ir veikts tieši tā, kā norādīts.

VIENKĀRŠI, ĀTRI, EFEKTĪVI

Izvēlieties enkuru

Izmantojiet SI-AT-A22 moduļa iebūvēto skeneri, lai nolasītu enkuru iepakojuma svītrkodu. Pēc tam SIW 6AT-A22 triecienskrūvgriezis noregulē griezes momenta iestatījumu atbilstoši sertifikācijas prasībām. Pieskarieties bloķēšanas pogai, lai apstiprinātu izvēli, un triecienskrūvgriezis ir gatavs lietošanai.

Nospiediet mēlīti

Ar SIW 6AT-A22 triecienskrūvgriezi, viss, kas jums jādara, ir jānospiež mēlīte un jāļauj instrumentam darboties. Tiklīdz SI-AT modulis iedegas zaļā krāsā, jūs varat zināt, ka enkurs ir iestrādāts pareizi, atbilstoši ETA un ICC-ESR apstiprinājumiem.

Regulējiet un atkārtoti pievelciet

Sniedzot pārliecību par to, ka enkurs ir pareizi uzstādīts, SIW 6AT-A22 sensori atpazīst, vai enkurs ir atbrīvots un atkārtoti nostiprinot, atjaunos pareizo griezes momentu. Un ar AT sistēmu jūs varat regulēt un atkārtoti pievilkt līdz pat trīs reizēm.

Image alt text (optional)

VIEGLI SAGATAVOJIET JŪSU ENKURU IESTRĀDES ATSKAITI

Pilnīga pārliecība nekad nav bijusi pieejamāka. Vienkārši pievienojiet SI-AT-A22 moduli datoram, izmantojot standarta USB kabeli, un pēc tam AT dokumentācijas programmatūra lejupielādē SI-AT-A22 saglabātos veiktspējas datus, kurus var izmantot, lai sagatavotu uzstādīšanas pārskatu.

Ziņojumā ir uzskaitīti visi izmantotie produkti, izvēles metode (skenēšana vai manuāla) un darbu veikšanas laiks un datums.

Image alt text (optional)

izmaiņu iedrošināts

SIW 6AT-A22 triecienskrīvgriezis spēj identificēt enkuru, kas ir bijis pievilkts un atkal atlaists, kas ir noderīgi, lai regulētu vai izlīmeņotu blakus esošos objektus, piemēram, margas un logus.

Šī procesa laikā SI-AT-A22 modulis izmantos algoritmu, izstrādātu no vairāk nekā 10 000 testiem, lai enkuru nostiprinātu, nodrošinot, ka nenotiek pārspriegošana. Pēc darba pabeigšanas SI-AT-A22 dod operatoram vizuālu indikāciju, mirgo dzeltenā gaisma, parādās paziņojums un dots skaņas signāls.

Image alt text (optional)

ENKURA UZSTĀDĪŠANAS TRĪS BALSTI: SAFESET

Drošība. Produktivitāte. Apstiprinājums. SafeSet ir Hilti pierādīta metodika konsekventi ātrai, augstas kvalitātes enkuru uzstādīšanai.

SIW 6AT-A22, kopā ar SI-AT-A22 moduli, atbilst visiem SafeSet kritērijiem, jo tie ietaupa laiku un samazina izmaksas, vienlaikus novēršot instalācijas kļūdu apjomu.

Pierakstieties, lai turpinātu