Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam
Hilti

Īpašības & Pielietojums

Īpašības
 • Daudzpusīgs instruments, ko var savstarpēji aizvietot vai nu ar 310 ml (10 oz) lādiņiem, vai ar 600 ml (20 oz) cilindriem
 • Regulējams darbības ātrums precīzai apmales kontrolei
 • Jaudīgs instruments, kas atvieglo materiāla ar augstu viskozitātes pakāpi iepildīšanu
 • Pretpilienu funkcija, kas samazina materiāla atkritumus
 • Iebūvēts LED gaismeklis nodrošina tiešu darba virsmas apgaismojumu
Pielietojumi
 • Saderīgs ar akrila hermētiķiem un līmēm
 • Saderīgs ar ugunsdrošiem, dūmu un skaņas izolācijas hermētiķiem
 • Saderīgs ar akrila paplašinošu salaidumu hermētiķiem

Pakalpojumi

Hilti instrumentu serviss
Hilti instrumentu serviss

 • Līdz pat 2 gadiem apkope tiks veikta bez maksas, tostarp nebūs jāmaksā par nodilušām vai nolietotām daļām, saņemšanu un piegādi.
 • Pēc katra bezmaksas perioda remonta izmaksas ir fiksētas.
 • Kamēr instrumenta apkope tiek veikta pie mums, tam tiek nodrošināta garantija attiecībā uz daļu pieejamību un ražošanas defektiem.
 • Pēc katra maksas remonta trīs mēneši ir bez maksas.
Vairāk informācijas par instrumentu apkopi

Tehniskā informācija

Konsultācijas & Atbalsts

CD 4-A22

Universāls akumulatora dozators mastikas iestrādei

CD 4-A22 nodrošina kontrolētu vienas sastāvdaļas hermētiķu un līmju dozēšanu

Viegli sagatavojams un ērti lietojams Hilti mastiku dozators ļauj Jums kontrolēt dozēšanas ātrumu un plūsmas ātrumu, nodrošinot vienmērīgu uzklāšanu ar minimālu pārpalikumu daudzumu. Pieejamas divās versijās darbam gan ar plastmasas kārtridžiem, gan ar folijas iepakojumiem.

Samazina pārpalikumus un sniedz darba kontroli.

Palielinoties blīvēšanas līdzekļu klāstam, sākot no hermētiķiem un līmēm līdz ugunsdrošiem izstrādājumiem, paaugstinās arī prasības dozatoriem, kas samazina pārpalikumu apjomus un sniedz darba kontroli.

Aizsprostojušu sprauslu tīrīšana, plūsmas ātruma pārvaldīšana vai pārtēriņa satīrīšana aizņem pārāk daudz laika - tāpēc mēs esam izstrādājuši CD 4-A22, lai atbrīvotu Jūs no šiem traucēkļiem.

Ar 5000 N dozēšanas spēku un maināmu tilpumu no 310 ml uz 600 ml, Jūs varat veikt ļoti plašam pielietojuma diapazonam. Sešpakāpju plūsmas ātruma regulācija un mainīga ātruma slēdzis ļauj precīzi kontrolēt hermētiķa vai līmes plūsmu. Turklāt automātiskās atpakaļgaitas funkcija aptur pilienus un materiālu pārtēriņu, ietaupot laiku un naudu.

CD 4-A22 ir pilnībā savietojams ar mūsu 22 V akumulatoru instrumentu klāstu, tāpēc varat izmantot esošās baterijas, nemeklējot papildu enerģijas avotu. Kombinācija ar Hilti B 22 / 5,2 Ah akumulatoru nodrošinās dozatora darbību visas jūsu darba dienas garumā.

Ērti lietojams ugunsdrošo aizdaru istrādei

Sienas augšdaļas un sienas apakšas blīvēšana ir svarīga gan ugunsdrošības, gan arhitektūras vajadzībām. Īpaši precīzās vadības dēļ CD 4-A22 ir ideāls instruments savienojumu hermetizēšanai pret uguni un dūmiem, kad nepieciešama vizuāli pievilcīga apdare. Pareizi izvēloties Hilti ugunsdrošo produktu, var izpildīt papildu specifikācijas - piemēram, akustiku vai deformācijas šuvju kustību.

PIEMĒROTS PLAŠAM PIELIETOJUMU DIAPAZONAM

Sealing expansion joints

Izplešanās šuvju blīvēšana

Sealing against smoke

Ugunsdrošības aizdares

Acoustic sealing

Dūmu un skaņas izolācijas iestrāde

CD 4-A22 UZLABO PRODUKTIVITĀTI. VIEGLI LIETOT AR MINIMĀLIEM MATERIĀLU PĀRPALIKUMIEM

Flow Control

Regulējama plūsmas kontrole

Ar 6 ātrumu regulatoru un mainīgu vadības slēdzi jūs varat pārvaldīt materiāla plūsmas ātrumu atbilstoši viskozitātei gan liela apjoma lietojumiem, gan precīziem darbiem.

High dispensing force

Liels dozēšanas spēks

Dozēšanas spēks 5000 N atvieglo darbu ar materiālu ar augstu viskozitāti, vienlaikus samazinot plaukstas un rokas noslodzi atbilstoši pievēršoties veselības un darba drošības prasībām.

Interchangeable carriages

Maināmi kārtridži

Izmantojot maināmos kārtridžus 600 ml un 310 ml iepakojuma izmēriem, CD 4-A22 varat izmantot ar plašu līmju un hermētiķu klāstu.

Material management

Materiālu vadība

Plūsmas kontroles un lielais dozēšanas spēks palīdz izmantot visu hermētiķi, vienlaikus samazinot materiāla pārtēriņu vai pārpalikumu daudzumu.

CD 4-A22 IR DIVAS SAVSTARPĒJI MAINĀMAS KOMPLEKTĀCIJAS MAKSIMĀLAI EFEKTIVITĀTEI

Long assembly set for CD 4-A22 caulking gun

Garais cilindriskais CD 4 montāžas komplekts

Garajam montāžas komplektam ir atslēga un skrūve, lai to varētu viegli nostiprināt uz CD 4-A22 600 ml / 20 oz materiāla folijas iepakojumos iestrādāšanai.

Short assembly set for CD 4-A22

Īsais kasetnes CD 4 montāžas komplekts

Īsajam montāžas komplektam ir atslēga un skrūve, lai to varētu viegli piestiprināt pie CD 4-A22, 310 ml / 10 oz. materiāla plastmasas kārtridžos iestrādāšanai.

B 22/3.0 Li-ion battery pack

B 22 / 3.0 litija jonu akumulators

Ietver pilnībā noslēgtu elektroniku, kas nodrošina labāku aizsardzību pret putekļiem, mitrumu un ūdeni, kā arī par 20% ilgāku darbības laiku nekā citas kompaktie akumulatori.

C436-350 Battery Charger

C 4 / 36-350 akumulatora lādētājs

Daudzsprieguma ātrais lādētājs visiem Hilti Li-ion akumulatoriem, kas izstrādāts, lai palīdzētu aizsargāt akumulatorus no zemsprieguma un citiem nelabvēlīgiem uzlādes apstākļiem.

Pierakstieties, lai turpinātu