Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam
Hilti

Īpašības & Pielietojums

Īpašības
 • Otrās paaudzes Hilti tiešās stiprināšanas tehnoloģija, kurā netiek izmantots sadegšanas princips — augstas kvalitātes un uzticama stiprināšana pie betona, tērauda un dažiem mūra veidiem
 • Netiek izmantots sadegšanas princips — nav jāizmanto gāzes tvertnes vai pulverveida lādiņi un līdz ar to nav arī jāraizējas par pareizu šādu materiālu uzglabāšanu un utilizāciju
 • Ar pilnībā uzlādētu akumulatori var iestrādāt līdz pat 800/500/400 stiprinājumu (atkarībā no B22 akumulatora modeļa — 5,2 Ah, 3,0 Ah vai 2,6 Ah)
 • Saderība ar naglām lentē un atsevišķām naglām, piemēram, naglām ar vītni. Aptverē var ievietot 20 naglas
 • Izstrādāta izcilam ražīgumam — stiprināšanas ātrums ir 1,3 naglas sekundē
Pielietojumi
 • Vadu kanālu un vadu stiprināšana pie betona, mūra vai tērauda grīdām, sienām un griestiem
 • Dažādu vieglu elektroinstalāciju stiprināšana pie betona, mūra vai tērauda grīdām, sienām un griestiem
 • Apkures cauruļu stiprināšana pie betona grīdām
 • Piemērots dažāda pielietojuma mazai slodzei paredzētiem stiprinājumiem betonā, mūrī vai tēraudā
 • Ģipškartona profilu stiprināšana pie betona, pilnbloku mūra vai tērauda grīdām, sienām un griestiem — ieteicams izmantot IF naglu pistoles uzgali

Pakalpojumi

Hilti instrumentu serviss
Hilti instrumentu serviss

 • Līdz pat 2 gadiem apkope tiks veikta bez maksas, tostarp nebūs jāmaksā par nodilušām vai nolietotām daļām, saņemšanu un piegādi.
 • Pēc katra bezmaksas perioda remonta izmaksas ir fiksētas.
 • Kamēr instrumenta apkope tiek veikta pie mums, tam tiek nodrošināta garantija attiecībā uz daļu pieejamību un ražošanas defektiem.
 • Pēc katra maksas remonta trīs mēneši ir bez maksas.
Vairāk informācijas par instrumentu apkopi

Produkti un komplekti

Tehniskā informācija

Dokumenti & Video

Konsultācijas & Atbalsts

Image alt text (optional)

Esiet neapturams ar jauno Hilti BX 3

Nepatīk pastāvīgi mainīt gāzi un patronas, bet cienāt jaudu, ātrumu un drošu tiešo montāžu? Esiet neapturams ar jauno Hilti BX 3: pirmo un vienīgo akumulatora tiešās montāžas instrumentu betonam un tēraudam.

Ar BX 3, iespējams montēt cietā betonā un tēraudā, var lietot dažādiem pielietojumu mērķiem. Vēl jo vairāk, tas labi iederas Jūsu esošajā 22 V instrumentu komplektā! Vienkārši iebīdiet naglas, ievietojiet akumulatoru un ieslēdziet to. Tas ir viss, esat gatavs darbam.

Pasaulē pirmā akumulatoru montāžas tehnoloģija

Nekādas gāzes tvertņu maiņas vai netīro pūlvera instrumentu tīrīšanas. BX 3 nepieciešama tikai viena baterija B 22/5,2 Ah, lai pietiktu līdz pat 600 naglām!

Spēcīgs, kluss instruments

Mazs atsitiens, strādā praktiski bez putekļiem un bez vibrācijas. Šis labi sabalansētais instruments ir darbam viens no visdrošākajiem, un tā Veselības un drošības izpildvaras novērtējums ir 0,01 - minimāls troksnis un bez produktivitātes kompromisiem.

DAUDZPUSĒJS INSTRUMENTS DAUDZĀM NOZARĒM

Komunikācijām un elektroinstalācijai

Plašs komunikāciju (HVAC) un elektroinstalāciju stiprinājumu klāsts, ātrai un vieglai montāžai. BX3 ME ir ideāli piemērots kabeļu, cauruļvadu, kabeļu kanālu, sadales kārbu, vieglu, piekārtu instalāciju, nelielu kanalizācijas vai apkures cauruļu un daudz kā cita montāžai.

Iekšējā apdare

Padariet ģipškartona montāžu vieglu. BX3-L 02 ir lielisks papildinājums jebkuram iekšējās apdares darbu veicēja instrumentu komplektam.

Hidroizolācija

Aizmirstiet par jaudas nepietiekamību hidroizolācijā. BX3 ir akumulatora instruments, un ar kopā mūsu X-SW spēj darbu veikt ātri un bez problēmām.

Pierakstieties, lai turpinātu