Iepirkties kļuvis vēl ērtākNorēķinieties par pirkumu mājaslapā ar bankas kartiPieslēgties savam profilam
Hilti

Īpašības & Pielietojums

Īpašības
 • Viegls un kompakts instruments ērtai piekļuvei un manevrējamībai
 • Instrumenta galva griežas pa 350° grādiem
 • Divu pakāpju bloķēšanas tapa, kas novērš nejaušu atbrīvošanu
 • Instruments automātiski ievelkas, tiklīdz tiek sasniegts mērķa spiediens. Ja rodas darbības traucējumi vai instruments tiek izmantots neatbilstoši, tiek atskaņots skaņas signāls, lai brīdinātu operatoru
 • Piemērotību apstiprina daudzi sistēmu piegādātāji
Pielietojumi
 • Līdz 35 mm saspiešanas diapazons metāla caurulēm*
 • Līdz 40 mm saspiešanas diapazons plastmasas caurulēm*
 • * Vērtības ir atkarīgas no sistēmas. Lai veiktu pareizu un drošu saspiešanu, skatiet oriģinālo sistēmas piegādātāja nodrošināto uzstādīšanas rokasgrāmatu.

Pakalpojumi

Hilti instrumentu serviss
Hilti instrumentu serviss

 • Līdz pat 2 gadiem apkope tiks veikta bez maksas, tostarp nebūs jāmaksā par nodilušām vai nolietotām daļām, saņemšanu un piegādi.
 • Pēc katra bezmaksas perioda remonta izmaksas ir fiksētas.
 • Pēc katra maksas remonta trīs mēneši ir bez maksas.
 • Nav jāreģistrējas vai jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokuments.
Vairāk informācijas par instrumentu apkopi

Produkti un komplekti

Tehniskā informācija

Dokumenti & Video

Konsultācijas & Atbalsts

Image alt text (optional)

Akumulatora cauruļu saspiešanas instruments NPR 19-A

Uzstādot dzeramā ūdens vai apkures sistēmu cauruļvadus visa pamatā ir risinājuma uzticamība un izpildes ātrums. Jaunais hidrauliskais akumulatora cauruļu saspiešanas instruments NPR 19-A kopā ar mūsu plašo servisu klāstu rada spēcīgu savienojumu.

Šodien cauruļvadu savienojumi ēkas šķidrumu sadales sistēmām pārsvarā tiek saspiesti. Šīs tehnoloģijas priekšrocības ir acīmredzamas, jo cauruļu saspiešana ir ātrs un uzticams process. Efektīvai uzstādīšanas procesa vadībai ir nepieciešama sistēma uz kuru var paļauties jebkurā situācijā. Mēs speram vēl vienu soli uz priekšu: mūsu jaunais akumulatora cauruļu saspiešanas instruments NPR 19-A apvienojumā ar Hilti profesionālajiem servisiem paver pilnīgi jaunu pasauli efektīvam darbam ar caurulēm.

22V platforma visiem jūsu akumulatora instrumentiem

Saspiežot cauruli, ir nepieciešama pastāvīga veiktspēja un mūsu jaunā 22V akumulatora platforma to spēj nodrošināt. Akumulatora tehnoloģijas risinājumi ļauj jums būt elastīgiem un strādāt droši. Mūsu akumulatoriem ir ļoti ilgs kalpošanas laiks un, pateicoties mūsu Cordless Power Care (CPC) tehnoloģijai, tie nodrošina vēlamo veiktspēju pat nepārtrauktas lietošanas vai sasalšanas temperatūras apstākļos. Tādējādi, pat ja strādājat ar kompakto akumulatoru, piemēram, litija jonu akumulatoru B 22/2 6., jūs varat saspiest vairākus simtus cauruļvadu tikai ar vienu uzlādi dienā. Bet labākais ir tas, ka jūs varat nomainīt 22 V akumulatorus no citiem Hilti akumulatora instrumentiem, palīdzot uzturēt veiktspēju un elastību tajā pašā 22V platformā.

ĀTRA UN UZTICAMA SASPIEŠANA

Neatbilstoši uzturēti saspiešanas instrumenti, ietverspailes u.c. var izraisīt neplānotas dīkstāves, kas savukārt var pazemināt veiktspēju jūsu būvlaukumā. Vēl sliktāk, noplūdes, ko izraisa bojāts instruments vai tā piederums, var radīt dārgus bojājumus. Mūsu profesionālie servisi palīdz samazināt šo risku.

Saspiešanas instrumenti ir regulāri jāpārbauda. Tas ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu precīzu saspiešanas procesu. Piederumiem, kā piemēram, ietvarspailēm un gredzeniem, arī ir nepieciešama regulāra pārbaude.

Mūsu aktīvu pārvaldības risinājums ON!Track palīdzēs jums rūpēties arī par cauruļu saspiešanas instrumentiem un to piederumiem. NFC tags ļauj jums kontrolēt jūsu iekārtas, lai jūs varētu efektīvi plānot savu darbu.

Pierakstieties, lai turpinātu