Skip to main content

Apskatiet savu individuālo atlaidi un iepērcieties 24/7 Reģistrēties

Hilti

Īpašības & Pielietojums

Īpašības
 • Precīza ātruma kontrole no 1220–2750 apgriezieniem/minūtē — lielāku ātrumu iestatiet, lai materiālu slīpētu ļoti ātri, savukārt mazāku ātrumu iestatiet, lai iegūtu nevainojami gludu nerūsoša tērauda virsmu
 • Uzlabota ergonomika un ieslēgšanas slēdzis — šī akumulatora ruļļa slīpmašīna ērti ieguls jūsu plaukstā, kas nodrošinās ērtu lietošanu un precīzu vadību
 • Slīpēšanas lentes/lapiņdiska nomaiņai nav nepieciešami speciāli instrumenti — mazāk laika tiek patērēts nolietoto abrazīvu nomaiņai
 • Akumulatora instrumentu platforma — viena veida litija jonu akumulatoru var izmantot visiem Hilti 22 V elektroinstrumentiem
 • Bezogļu motors — praktiski nav jāveic apkope, tādējādi nav dīkstāves
Pielietojumi
 • Raupjā slīpēšana — efektīvi slīpē metināšanas šuves, atskabargas, rūsu, dažāda veida pārklājumus un blāvojumu no lielām metāla virsmām
 • Smalkā slīpēšana — oglekļa un nerūsoša tērauda priekšmetu slīpēšana, lai iegūtu vienveidīgu un pievilcīgu izskatu
 • Virsmu slīpēšana — skrāpējumu noņemšana no tērauda virsmām
 • Īpaši gludā pulēšana — nerūsoša tērauda virsmas pulēšana

Pakalpojumi

Hilti instrumentu serviss
Hilti instrumentu serviss

 • Līdz pat 2 gadiem apkope tiks veikta bez maksas, tostarp nebūs jāmaksā par nodilušām vai nolietotām daļām, saņemšanu un piegādi.
 • Pēc katra bezmaksas perioda remonta izmaksas ir fiksētas.
 • Pēc katra maksas remonta trīs mēneši ir bez maksas.
 • Nav jāreģistrējas vai jāuzrāda pirkumu apliecinošs dokuments.
Vairāk informācijas par instrumentu apkopi

Produkti un komplekti

Tehniskā informācija

Dokumenti & Video

Konsultācijas & Atbalsts

gpb 6x

jaunā ruļļu SLĪPMAŠĪNA PULĒŠANAI un slīpēšanai

GPB 6X-A22 akumulatora ruļļu slīpmašīna nerūsējošajam tēraudam un metāliem

Copy-text (optional)

Kam nepieciešama ruļļu slīpmašīna?

Ruļļu slīpmašīna ir būtisks līdzeklis, lai panāktu smalku metāla vai nerūsējošā tērauda apdari. Atšķirībā no citām metodēm, pulēšana nenoņem metālu no virsmas. Tā vietā ruļļu slīpmašīna strādā, lai samazinātu raupjumu un atstātu spogulim līdzīgu, vienmērīgu, virsmas apdari.

Labs operators ar ruļļu slīpmašīnu var novērst nepieciešamību pēc sekundāriem procesiem, kas saīsina darba cikla laiku un galu galā ietaupa naudu.

Hilti priekšrocība

Akumulatora ruļļu slīpmašīna GPB 6X-A22 darbojas uz B22 akumulatoru platformas, un tas ir pietiekami spēcīgs darbam ar nerūsējošo tēraudu, čugunu, alumīniju un misiņu. Ar bezogļu motoru un mazu svaru tas ir līdzsvarots rīks, kas ir piemērots ilgstošam darbam, samazinot nogurumu un nelaimes gadījumu risku darbiniekam.

Tas ietver sešu pakāpju ātruma kontroli, ļaujot izvēlēties griešanās ātrumu no 1220 līdz 2750 apgr./min, lai atbilstu jūsu pielietojuma vajadzībām. Tas ir īpaši svarīgi, strādājot ar nerūsējošo tēraudu (inox), kur ātruma regulācija ir galvenais priekšnosacījums:

 • Labākiem rezultātiem - jo jūs precīzi kontrolējat abrazivitāti.
 • Ātrākam darba procesam - jo kvalificēti metālapstrādes darbinieki var pielāgot instrumentu savām visefektīvākajām darba metodēm.
 • Universalitātei - jo jūs varat pielāgot ātrumu atbilstoši materiālam un pielietojumam.

GPB 6X-A22 izmanto optimizētu gaisa plūsmas sistēmu, lai atdzesētu slīpmašīnu un tajā esošo elektroniku, kā rezultātā palielinās instrumenta kalpošanas laiks. Visiem Hilti bezvada instrumentiem ir 2 gadu nekādu izmaksu periods, un, ja jūsu instruments sabojājas, mēs to salabosim bez maksas, atbrīvojot jūs no liekiem uztraukumiem.

PIEMĒROTS PLAŠAM MATERIĀLU KLĀSTAM

Brass sheet

Misiņš

Copper sheet

Varšs

Aluminium sheet

Alumīnijs

Stainless Steel

Nerūsējošs tērauds

Introducing the GPB 6X=A22 Burnisher

Kompakts un ergonomisks dizains

Nelielais korpuss un ergonomiskais dizains palīdz uzlabot instrumenta vadāmību slīpēšanai un pulēšanai, tas ļauj vieglāk turēt un kontrolēt instrumentu, veicot smalku slīpēšanu.

Variable speed dial makes it the ideal choice for stainless steel

Ātruma regulators

Sešpakāpju ātruma regulators ļauj pielāgot bezogļu motora ātrumu, lai slīpētu visdažādākos metālus - no oglekļa un nerūsējošā tērauda līdz misiņam, alumīnijam, titānam un varam.

Lock-on switch

Bloķējams slēdzis

Bloķējams slēdzis nozīmē, ka instruments vienmēr darbojas, bez vajadzības turēt nospiestu pogu. Tas samazina operatora sasprindzinājumu un ļauj slīpmašinai turpināt slīpēšanu, kad maināt pozīciju vai satvērienu.

The GPB 6X-A22 uses an innovative inflatable air roller

Piepūšamais veltnis

GPB 6X-A22 izmanto inovatīvu piepūšamo veltņu sistēmu kopā ar abrazīvajiem slīpēšanas ruļļiem visos standarta lielumos un ar neaustajiem ruļļiem metāla apdarei.

PIEDERUMI, KAS NODROŠINA MAKSIMĀLU UNIVERSALITĀTI

Spacing ring set

Starpgredzenu komplekts

Dust extraction hood

Putekļu nosūkšanas pārsegs

Inflatable air roller

Piepūšamais veltnis

B 22/4.0 Li-ion battery pack

22 V akumulatoru savietojamība

Pierakstieties, lai turpinātu
Pievienots iepirkumu grozam
Pievienots iepirkumu grozam
Doties uz iepirkumu grozu