Hilti ON!Track: Esiet sveicināti digitalizācijas pasaulē

Aktīvu, klientu pasūtījumu un dokumentācijas caurredzama un ērta pārvaldība

Būvniecības nozarē ir daudz elementu, kas samazina efektivitāti un produktivitāti. Pieredze rāda, ka neefektīvi procesi, neplānoti izdevumi un neproduktīvs darbaspēks var radīt līdz pat 25 % no kopējām projekta izmaksām. Šīs izmaksas var negatīvi ietekmēt Jūsu biznesu un peļņu.
 


Vēlaties uzziniet vairāk?

Lūdzu, sazinieties ar Hilti pakalpojumu speciālistu

+371 26418359

janis.leimanis@hilti.com

Ko var pārvaldīt ar ON!Track?

Aktīvu un preču izsekošana

Iegūstiet atbildi uz jautājumu: „Kur ir mans īpašums?” Jums jebkurā laikā, jebkurā vietā un jebkurā ierīcē ir pieejams aprīkojuma pārskats.

Nomas aprīkojuma atgriešanas datumi

Neaizmirstiet atgriezt nomāto aprīkojumu — instrumentus, sastatnes utt. Neatkarīgi no tā, vai esat to aizņēmušies no kolēģa vai iznomājuši no cita uzņēmuma. Tādējādi Jūs izvairīsieties no liekām izmaksām.

Jūsu darbinieku un aktīvu apmācības un sertifikācija

Jums nav jācenšas paturēt prātā, kad jāatjauno sertifikāti un jāveic atkārtotas apmācības — Hilti ON!Track Jums par to atgādinās.

Krājumu pārraudzība

Jūs netērēsiet laiku, iegādājoties materiālus, kas jau pieejami Jūsu noliktavā. Pārbaudiet krājumu stāvokli ar vienu klikšķi lietotnē.

Plānotā apkope

Jūs neaizmirsīsiet savu aktīvu pārbaudes, apkopes un kalibrēšanu. Informācija par apkopi tiek glabāta vienuviet — aprēķiniet remonta rentabilitāti pirms apkopes veikšanas.

Kā ON!Track var Jums palīdzēt?

Mēs izmantojam "cookies", lai padarītu šo mājaslapu labāku. Jūs varat izmainīt cookie iestatījumus jebkurā laikā. Citādāk mēs pieņemam, ka Jūs labprātīgi turpināt sesiju.